واحد تاسیسات مکانیکی شرکت آرسیس صنعت آراد، به عنوان یکی از پیشروان صنعت تاسیسات ساختمان، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت عالی در زمینه نظارت و اجرای تاسیسات مکانیکی و برقی ارائه می‌دهد. با تیمی از مهندسان و متخصصان با تجربه و دانش فنی بالا، به شما کمک خواهیم کرد تا پروژه‌های ساختمانی خود را با کیفیت و به موقع به اتمام برسانید.

آرسیس صنعت به عنوان یکی از معتبرترین پیمانکاران تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان، با توجه به مسئولیت‌های قانونی خود، همواره در تلاش است تا پروژه‌های خود را با رعایت استانداردهای بین‌المللی و قوانین مربوطه انجام دهد.

واحد مهندسی تاسیسات مکانیکی آرسیس صنعت، با به کارگیری دانش روز و تجربیات گذشته ،توفیق یافته خدمات زیر را در پروژه های مختلف ارائه نماید:

✔️طراحی و اجرای شبکه لوله کشی بهداشتی و فاضلاب و ونت.

✔️ محاسبه، طراحی و اجرای سیستم لوله کشی فن کویل ها و هواساز (طراحی سیستم لوله کشی دو لوله ای و سیستم لوله کشی چهار لوله ای و سیستم لوله کشی بصورت Primary & Secondary) و سیستم کانال کشی دستگاه هواساز و داکت فن کویل با استفاده از نرم افزار Duct Design.

✔️ محاسبه و اجرای بارهای سرمایشی و گرمایشی فضاها با استفاده از نرم افزار محاسباتی HAP
شرکت کریر.

✔️ محاسبه، طراحی و اجرای سیستم آتش نشانی و اسپیرینکلر مطابق با ضوابط سازمان آتش نشانی منطقه و آخرین استانداردهای بین الملی سازمان NFPA با نرم افزار مهندسی PIPENET,PIPE FLOW EXPERT.

✔️ محاسبه، طراحی و اجراء سیستم PIPING موتورخانه مرکزی با تجهیزات سیستم گرمایشی و سرمایشی (دیگ آب گرم و آب داغ و دستگاه چیلر تراکمی و جذبی نوع دایرکت فایر و آب داغ).

✔️محاسبه، طراحی و اجراء سیستم PIPING موتورخانه مرکزی با تجهیزات سیستم گرمایشی و سرمایشی ( دیگ بخار و دستگاه چیلر جذبی نوع بخار).

✔️ محاسبه، طراحی و اجراء سیستم پایپینگ و تهیه P&ID و Piot Plan در واحد پروسس و تهیه لیست و پلان موقعیت و تهیه جدول فنی تجهیزات.

✔️ محاسبات و تهیه نقشه ها و مدارک مورد نیاز در طراحی PIPING.

✔️ تهیه نقشه های ایزومتریک PIPING .

✔️ محاسبه، طراحی و تهیه دیاگرام جریان یا فرآیند (P.F.D) با نرم افزار مهندسی PIPENET، PIPE FLOW EXPERT.

✔️ محاسبه، طراحی و اجراء شبکه جمع آوری و تصفیه فاضلاب(تصفیه خانه مرکزی و سپتیک تانک).

✔️ محاسبه، طراحی و آنالیز هیدرولیکی سیستمهای خنک کن تجهیزات صنعتی (مدار کولینگ) با نرم افزار مهندسی PIPENET,PIPE FLOW EXPERT.

✔️ محاسبه، طراحی و آنالیز شبکه کانالکشی هواساز با نرم افزار Duct Designer for Trane co.

✔️ محاسبه، طراحی و اجراء سیستمهای تهویه صنعتی ( اگزاست نقطه ای تجهیزات و دستگاه های صنعتی) و اگزاست پارکینگهای عمومی.

✔️ محاسبه، طراحی و اجراء سیستمهای تهویه و اگزاست فن و کنترل دود در پارکینگهای ساختمانهای بزرگ و تجاری.

✔️ محاسبه، طراحی و اجراء سیستم گرمایش تابشی در سالنهای تولیدی صنایع و سوله ها.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم گرمایش کفی با استفاده از نرم افزار مهندسی Loop Cad.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم کوره هوای گرم جهت سالنهای تولیدی صنایع.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم اتاق گرم و خشک جهت، خشک کردن محصولات صنایع تولیدی با دمای بالای ۱۰۰ درجه سیلسیوس و رطوبت ۳ درصد با استفاده از نرم افزار مهندسی Psychrometric & Duct Calculator.

✔️ محاسبه و طراحی سیستمهای تهویه مطبوع اتاق تمیز CLEAN ROOM در صنایع داروسازی و غذایی مطابق با استاندارد ISO ۲۰۹ و GMP.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم کنترل کیفیت هوای داخل فضاها (IAQ) با انتخاب تجهیزات فیلتراسیون هوا و سیستم توزیع، جهت آسایش و سلامت انسان مطابق سازمان ASHRAE بر طبق دو استاندارد منتشر شده : Standard ۵۵-۱۹۸۱ ، Standard ۶۲-۱۹۸۹

✔️ طراحی سیستمهای کنترل تهویه مطبوع (کنترل مکانیکی و کنترل الکتریکی).

✔️ محاسبه و طراحی هیدرولیکی شبکه لوله کشی هوای فشرده با نرم افزار PIPE FLOW EXPERT.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم لوله کشی شبکه توزیع بخار و سیستمهای تقلیل فشار.

✔️ محاسبه و طراحی هیدرولیکی شبکه لوله کشی فاضلاب سایت با نرم افزار.Water NET

✔️ محاسبه و طراحی سیستم لوله کشی هوای فشرده و سیستم توزیع و تجهیزات تولید آن.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم لوله کشی گازهای طبی در بیمارستانها و CCU.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم لوله کشی هوای خلاء (وکیوم) با نرم افزار مهندسی PIPE FLOW EXPERT.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم تصفیه آبهای صنعتی R.O.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم کولینگ منابع سوخت نیروگاه و سیستم فورواردینگ بویلرهای نیروگاه با نرم افزار مهندسی PIPENET,PIPE FLOW EXPERT.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم آبیاری بارانی و قطره ای فضاهای سبز.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم شبکه دفع فاضلاب سایت با سیستم تصفیه خانه.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم شبکه آبرسانی و اطفاء حریق سایت با نرم افزار مهندسی PIPENET,PIPE FLOW EXPERT.

✔️ محاسبه و طراحی سیستم آتش نشانی اسپرینکلر و جعبه های آتش نشانی ساختمان به روش هیدرولیکی با فرمت خروجی مورد تایید سازمان آتش نشانی با نرم افزار PIPENET NFPA-۱۳.

✔️ تهیه متره و برآورد شبکه کانال.

✔️ تهیه مبانی کنترل سیستم تهویه مطبوع.

✔️ طراحی سیستم کنترل کیفیت هوای داخل ( IAQ).

✔️ طراحی دیاگرام وسایل اندازه گیری در سیستم تهویه مطبوع HVAC.

✔️ محاسبه و طراحی فلودیاگرام موتورخانه های مرکزی سایتها و مجتمعهای بزرگ به روش سیستم پمپهای مدار اولیه و سیستم پمپهای مدارثانویه و سیستم پمپهای مدارثالثه با بالنس هیدرولیکی جریان آب از طریق نتایج نرم افزار PIPE FLOW EXPERT.

✔️ تسلط کامل در استفاده از انواع نرم افزارهای مهندسی مکانیک و تأسیسات مکانیکی مثل نرم افزار کریر HAP۴,۸ و داکت دیزاین و نرم افزار طراحی پایپینگ و نرم افزار طراحی سیستم بخار و نرم افزار تجهیزات خط لوله شامل کمپرسور، پمپ ، کولر ، گرمکن و… و شبیه سازی خط لوله و روابط مورد استفاده در آن ؛ نرم افزار طراحی سیستم اطفاء حریق (سیستم لوله کشی اسپیرینکلر) (پایپ نت) و نرم افزار AHU Selection۳.۱۳ و نرم افزار psychrometric & Duct Calculator ۱.۲چندین نرم افزار کاربردی در تأسیسات ساختمانهای بلند مرتبه.

✔️ آشنایی کامل با کد ها و استانداردهای لوله ها وشیرآلات و تجهیزات و وسایل مورد نیاز سیستم تأسیسات مکانیکی مطابق DIN، BS، ANSI، ISO .

✔️ آشنایی کامل با ضوابط و مقررات و استانداردهاو آیین نامه های ملی ساختمان ایران مطابق مباحث ۱۴ و ۱۶ و ۱۷ (کتابهای مقررات ملی ساختمان).

✔️ آشنایی کامل با نشریه های ۱۲۸ مربوط به مشخصات فنی و عمومی تأسیسات مکانیکی از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.